Vážení rodičia, milí žiaci,
rok sa s rokom stretol a my sme úspešne dorazili do cieľa školského roka 2025/2026. Pozývame vás na slávnostné ukončenie, ktoré sa uskutoční v utorok 30.06.2026 podľa nasledovného harmonogramu:
-
7:15 – Ďakovná svätá omša
-
8:00 – Slávnostná rozlúčka s deviatakmi (v telocvični školy)
-
8:40 – Odovzdávanie vysvedčení v triedach
-
9:10 – Odchod žiakov domov
Dôležité organizačné informácie
-
Školský klub detí (ŠKD): V tento deň nebude v prevádzke.
-
Školská jedáleň: Obedy sa v tento deň nevydávajú.
-
Materská škola (MŠ): Funguje v normálnom, bežnom režime.
„Milí žiaci, vážení pedagogickí aj nepedagogickí zamestnanci a milí rodičia,
chcem sa Vám všetkým zo srdca poďakovať za úsilie, prácu a energiu, ktorú ste do tohto školského roka vložili. Našim deviatakom prajem pevný krok na ich novej ceste životom.
Vám všetkým prajem nádherné, slnečné a bezstarostné letné prázdniny plné nezabudnuteľných zážitkov, oddychu a hlavne zdravia. Stretneme sa opäť v septembri, plní nových síl!“
Mgr. Marianna Aronová, riaditeľka školy